Image

Yarının Profesyonelleri, Bugünün Başarı Atölyesi'nde!

Öğrencilerimiz, güçlü eğitim kadromuzla birlikte sağlam bir geleceğin ilk adımlarını atıyor. Derslerde ve düzenlenen konferanslarda üniversite dünyasının içinde bulunan profesyonellerle buluşarak onların fikir ve önerilerini alıyor.

Etkin Eğitim

• Küçük Gruplarla Eğitim
• Aktif Öğrenme ve Uygulamalı Dersler
• Her Öğrencinin Danışabileceği Mentor Sistemi
• Güçlü Eğitim Altyapısı

Başarı formülü:

sisteml

Neden Akademik Başarı?

Yüksek hedefli öğrencilerin önünü açan, yürüdükleri yolda süreçleri kolaylaştıran ve mental anlamda destekleyen planlı, bağımsız ve bol tekrarlı bir eğiti modeliyle zorlu başarı yolculuğunu kolaylaştırıyoruz.

 • Motive Edici

  Öğretim kadromuz ile öğrencilerimizin sınav becerilerini optimize etmek, kapsamlı testlerle performanslarını artırmak için...

 • Başarı Odaklı

  Problem çözen yeni nesil yetiştirmek ve her zaman oyunu değiştirecek yetenekleri ortaya çıkarmak için...

 • Kolaylaştırıcı

  Çeşitli uygulamaları ile kazanma stratejileri geliştirmek için...

 • Modern

  Modern yerleşkesi ile öğrencilerimizi sınava rahat ve pozitif bir ortamda hazırlamak için...

image

Kurullarımız

Atölye Eğitim olarak farklı disiplinlerden uzman isimleri bir araya getirerek sürdürülebilir bir eğitim modelinin sınırlarını belirliyoruz.

Akademik Kurul

Ülkenin önde gelen eğitim uzmanlarından oluşan Akademik Kurul, Atölye Eğitim’in öğretmen ve danışman ekibinin gelişimini artırma amacıyla hizmet eder. Öğretmen ve danışmanlar, kurul üyeleri tarafından güncellenen müfredat ve sınav sistemi ile ilgili bilgilendirirler. Yeni eğitim modeli üzerinde çalışmalar yaparlar ve gelecek dönemlerin eğitim modellerini belirlemeye çalışırlar.

Rehberlik Kurulu

Alanlarında öncü rehber ve psikologlarından oluşan kurul, sınav kaygısı ve stres yönetimi gibi konularda öğrencilere yol gösterir.

Kurul, yılda bir kere "Akademik Başarı Atölyesi" bünyesinde seminer ve sunum yaparlar, öğrencilerin sorularına cevap verirler.

Üniversite Kurulu

Üniversitelerin öğretim üyelerinden oluşan kurul, öğrencilerin merak ettikleri okulla hakkında sağlıklı bilgilere ulaşmasını sağlar.Bireysel olarak ya da üniversitelerinden getirdikleri kurullar aracılığıyla Atölye Eğitim’de öğrencilerle buluşurlar, sorularını cevaplarlar.

Öğrenci Kurulu

Atölye Eğitim’den mezun olmuş ve farklı üniversitelerde okuyan deneyimli öğrencilerimizden oluşur. Sınava hazırlanan öğrencilerimizin daha objektif bilgi almalarını sağlarlar. Öğrenci Kurulu, yılda en az bir kere toplanıp üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için faydalı sunumlar yaparlar.

Atölye Eğitim Prensipleri

Öğrencilerine yüksek seviyede anlayış ve bilgi kazandıran deneyimli kadromuz ile birlikte öğrencilerimizin potansiyelini keşfetmeye yönelik çözüm odaklı yönlendirmelerde bulunuyoruz. Öğrenci, veli ve öğretmen işbirliğiyle başarının takipçisiyiz.

Sürekli Diyalog

· Randevusuz Birebir Soru Çözme
· Öğrencilerin Yeteneklerini Keşfetme
· Başarı Takibi

Çözüm Odaklı

· Pozitif Ders ve Yaşam Alanı
· Teşvik Edici Yönlendirmeler
· Farklı Bakış Açıları Geliştirme

Öğrenci, Veli ve Öğretmen İşbirliği

· Anlık Bilgi ve Başarı Takibi
· Etik ve Şeffaf Bir İletişim
· Takım Oyunundan Gelen Güç

Daha fazlası için lütfen bizi takip edin.

@ATOLYEEGITIMISTANBUL