Başarı Listelerimiz

Başarı listelerimizi incelemek için lütfen sınav dönemini seçin.

Başarıyı Yaşayan Öğrencilerimiz

 • Image
  "... Hiçbir zaman sorularımı geri çevirmeyen ve aynı şeyleri birçok kez sormama rağmen sabırla açıklayan. Beni başarabileceğime inandıran Onur Hoca'ya, Cem Hoca'ya ve üstümde emeği olan tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler."
  TALIA BOŞNAK
  GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ - İletişim
 • Image
  "... Branşlarında uzman öğretmenler ve her zaman gülümseyen personeller size müthiş bir güven veriyor. Ders dışıda bile sizinle ilgilenen öğretmenler sayesinde konular yetişmeyecek korkusunu yaşamıyorsunuz. Her hafta yapılan taramalar eksiklerinizi görmenizi sağlıyor..."
  YİĞİT GÜNSÜR ELMACIOĞLU
  BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - Makine Mühendisliği
 • Image

  "Üniversite seçimi hayatımızı şekillendirmede attığımız ilk adımlardan biridir. Bu adımı atarken yanıbaşımda Atölye Eğitim ailesi olması benim için harika bir deneyimdi..."

  ALARA ERSOY
  MAASTRICHT ÜNİVERSİTESİ - Avrupa Hukuku
 • Image

  "... Son senenin stresini şansa çevirebileceğim daha iyi bir yer olduğunu düşünmüyorum. Herkesle akademik açıdan özel olarak ilgilenen bir öğretmen kadrosunun yanı sıra, psikolojik açıdan da ihtiyacım olandan fazla desteği buldum..."

  MERVE AKYOL
  KOÇ ÜNİVERSİTESİ - Tıp Fakültesi

Atölye Eğitim'e 2015-2016 öğretim yılının başında başladım. Zorlu ama başarılı geçen bir yıl sonunda Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü kazandım. YGS-LYS dönemi gibi stresli bir senede elimden tutan muhteşem insanlarla tanışma şansını bana başka bir yer veremezdi. Her anımda destek oldular, arkamda durdular. Sıradan hocalardan öte aile bireyleri oldular benim için. Manevi olarak yanımda olmaları dışında piyasadaki neredeyse tüm kaynaklara ulaşma imkanı ve çözemediğim her soru için çözüm sağlamaları ile akademik anlamda da en büyük destekçim oldular. Arkadaşlarımın iyi hatırlamadığı sınav senesini güzelliklerle doldurmama yardımcı oldular. Hiçbir noktada pişman olmadığım bir sene geçirmeme yardımcı olan tüm Atölye Eğitim ailesine teşekkür ediyorum.

Image
CEYDA NUR AKGÖL

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2015-2016 senesinde ben de Atölye Eğitim ailesinin bir parçası oldum. Ve aldığım bu karar geleceğimi değiştirdi desem yeridir. Başta Cem abi ve Onur abi olmak üzere tüm hocalarım sayesinde hayalim olan Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliğini kazandım. Bir hocadan çok daha fazlası olan mükemmel insanlar sayesinde çok stresli ve yorucu geçeceğini düşündüğüm 12. sınıf, tatlı bir yorgunluk yaşadığım ancak Atölye Eğitim sayesinde bir an olsun enerjimi kaybetmeyip eğlenerek ve öğrenmekten zevk alarak geçirdiğim bir sene oldu ve YGS-LYS'de bunun karşılığını da aldım. Bence Atölye Eğitim sağlam hoca kadrosuyla, piyasada karşılaşabileceğiniz tüm kaynakları, test kitaplarını size çözdürmesiyle ve öğrenci sayısının diğer eğitim kurumlarına göre çok daha az olması nedeniyle hocaların sizinle çok daha fazla bire bir vakit geçirmesiyle kesinlikle ilk tercihiniz olmalı. Atölye Eğitim artık benim için bir eğitim kurumu değil, 2. evim...

Image
OĞUZ ALTAN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Atölye Eğitim'e düzenli olarak gitmeye 11. sınıfta başladım. O sene gördüğüm dersler hem okul sınavlarına yardımcı oldu hem de çok yoğun olan 12. sınıf için de güçlü bir temel oluşturmamı sağladı. Son senemi de Atölye Eğitim'de geçirmek istememin nedeni hocaların ders öğretme isteği ve sorularım için her zaman vakit ayırmaları oldu. Üniversiteye hazırlanma senesi çok stresli olmasına rağmen hocalarımın motivasyonu sayesinde istediğim bölümü kazanabildim. Şu an Koç Üniversitesinde kimya mühendisliği okuyorum ve edinmiş olduğum temel sayesinde diğer insanlara göre derslerimde daha az zorlanıyorum. Özellikle matematik dersinde, bu yüzden Onur abi ve Cem hocaya teşekkür etmek isterim :) Atölye Eğitim ders çalışma disiplini ve yeni arkadaşlıklar kazandığım unutulmaz bir ev oldu benim için.

Image
DENİZ ALDİS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Kimya Mühendisliği

2015-2016 eğitim öğretim yılının en verimli ve eğlenceli dakikalarını bu kurumda geçirmiş biri olarak Atölye Eğitimin alanında tartışmasız en iyi kurum olduğunu söyleyebilirim. En iyi eğitimi almanın yanı sıra, piyasada çözülmemiş kitap, görülmemiş soru tipi bırakmadık. Her birimizden teker teker haberdar olan hocalarımız, ödevlerimizi tam olarak bitirdiğimizi anlamadan peşimizi bırakmadılar. Bir aile sıcaklığı ile her daim yanımızda oldular ve motivasyonumuzun bozulmasına asla izin vermediler. Lisemizin müfredat farklılığından kaynaklanan eksiklerimiz vardı belki ama bu bir an olsun aklıma gelmedi. Her şeye rağmen biz bir adım önde olduk. Şu anda istediğim yerdeyim, Hacettepe Tıp Fakültesinde İngilizce tıp okuyorum. Başta Onur abi ve Cem abi olmak üzere emeği geçen herkese, tüm üyeleri ile Atölye Eğitime teşekkür ediyorum.

Image
ROJDA ERSÖNMEZ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Tıp Fakültesi(İngilizce)

Atölye Eğitim'le 12. sınıf (2015-2016) dönemim boyunca çalıştım. Son senenin stresini şansa çevirebileceğim daha iyi bir yer olduğunu düşünmüyorum. Herkesle akademik açıdan özel olarak ilgilenen bir öğretmen kadrosunun yanı sıra, psikolojik açıdan da ihtiyacım olandan fazla desteği buldum. Gerçekten teşekkür etmenin yetmeyeceği bir kurum. Başka pek çok eğitim kurumuyla deneyimim oldu, bence burayı farklı kılan sorularınıza her dakika cevap bulabilecek olmanız ve anlamadığınız bir şey kalmasına müsaade edilmemesi. Ben şu an Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyorum ve burayı kazanmamda başta Onur Hoca ve Cem Hoca olmak üzere Atölye Eğitim'in payı yadsınamayacak kadar büyük.12. sınıfımı diğer öğrencilerinkinden farklı kılan, planlı sistemi sayesinde bırakın konu yetiştirmeyi, her şeyi defalarca tekrar etmeye vakit bulduğum ve bu sayede tüm senemi stresli değil, heyecanlı ama huzurlu, kendimden emin geçirmemi sağlayan bu kuruma sonsuz teşekkürler...

Image
MERVE AKYOL

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Tıp Fakültesi

Ben Atölye Eğitim YGS-LYS programına 12.sınıf iken 2015-2016 akademik yılında gittim. Çok keyifli, temposu yüksek ve motivasyon dolu bir sene geçirdim. Yoğun temponun ardından Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğini kazandım. Atölye Eğitim, klasik dershane anlayışının ötesinde sizinle ilgilenmeyi ders bitince bırakan bir kurum değildir. Tam aksine öğrenciyle sürekli ilgilenen, onu motive eden ve hedefe yönelik her gün çalışmasını sağlayan bir kurumdur. Hocalarının kalitesinin yanında sizi hedefinize emin adımlarla ilerleten bir rehberlik sistemine de sahiptir. Atölye Eğitim, bana sadece çalışmanın yeterli olmadığını bu yorucu maratonda tempolu, hedefe yönelik, planlı ve programlı nasıl çalışılacağını bizzat göstermiştir. Üzerimde çok emeği geçen Cem Kaya ve Onur Meynioğlu hocalarıma çok teşekkür ederim.

Image
YİĞİT CAN ALPARSLAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2015-2016 öğretim yılında YGS-LYS sınavlarına Atölye Eğim ile daha doğrusu Atölye Eğitim'de hazırlanmış bir öğrenciyim. Bu hazırlık sürecinde derslere sürekli devam göstererek tempoyu son anda arttırmayı tercih ettim. Yetersiz bir kurumda bu tercih olası felaketlere gebedir ancak Atölye Eğitim'de hem verilen dersin niteliği hem de ders sonrası öğrenciye gösterilen ilgi ile istediğim yeri kazandım. Şu an Çapa Tıp Fakültesinde okuyorum. Geçtiğimiz sene benim için yıl içindeki yanlış tercihlerimin yılın başındaki tercihim tarafından kapatıldığı bir süreç oldu. Öğrenci için atölyenin en büyük artılarından birinin de ders kaynakları konusunda sunulan imkan olduğunu düşünüyorum. Piyasanın en zor, standart seviye ve bilinmeyen kaynakları ile haşır neşir oluyorsunuz. Sorularımı çözmek için sadece her zaman hazır değil aynı zamanda benden de istekli olan hocalarım oldu. Bu istekleri ve üzerimdeki diğer emekleri için başta Onur Hoca olmak üzere tüm hocalarıma teşekkür ederim.

Image
ELİF TAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Lisenin son yılının en stresli yıl olduğunu yıllarca söyleyip durdular. Gerek liseyi bitirecek olmanın verdiği yük, gerek girilecek sınavların ağırlığının insanı yorduğunu duyuyoruz sürekli çevremizdeki insanlardan. İşte biraz da böyle bir psikolojiyle başladığım 12.sınıfa şu anda dönüp baktığımda lise hayatımın en keyifli senesi diyorum rahatlıkla. İtiraf etmek gerekirse ders çalışmak için asla plan program oluşturmayan biri olmanın dezavantajını önceki yıllarda yaşamama rağmen Atölye Eğitim'de her gün düzenli olarak gitmem gereken dersler, yapmam gereken ödevler sayesinde kendimi ekstra bir çalışma yapmadan öğrenmem gereken her şeyi öğrenmiş buluyordum. Şu anda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde birinci sınıftayım. Yıl içindeki dinamik ruh halleriyle beni günün yorgunluğundan uzaklaştıran, eğlenceli halleriyle son yılımı en güzel yılım haline getiren ve bugün istediğim yerde olmamı sağlayan başta Cem Hoca ve Onur Hoca olmak üzere tüm Atölye ailesine teşekkürü borç bilirim.

Image
SEVİM GÜLER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Sınav senesi gelip çattığında tüm öğrencilerin kafasında çeşitli soru işaretleri ve kaygılar belirmeye başlar. Atölye Eğitim'e başlamadan önce ben de soru işaretleriyle boğuşuyor, bu zorlu süreci nasıl atlatabileceğimi düşünüyordum.2017 ygs lys sınavları için Atölye'de derse başladığım ilk gün önce kafamdaki bu soru işaretlerinden kurtuldum, olabilecek en iyi yerde hazırlanıyor olmanın verdiği güvenle çalışmaya başladım. Atölye verdiği mükemmel eğitimle beraber beni sınava sadece eğitim açısından hazırlamadı, aynı zamanda başarabileceğime inandırdı, bitmeyen enerjisiyle sürekli beni biraz daha çalışmaya teşvik etti. Şimdi dönüp baktığımda, bu maratonu Atölye'nin disiplinli, bir elini hep öğrencinin üstünde tutan yoğun temposu olmaksızın tamamlayamazmışım gibi geliyor. Hiçbir zaman sorularımı geri çevirmeyen ve aynı şeyleri birçok kez sormama rağmen sabırla açıklayan. Beni başarabileceğime inandıran Onur Hoca'ya, Cem Hoca'ya ve üstümde emeği olan tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler.

Image
TALIA BOŞNAK

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
İletişim

Atölye eğitim öncelikle "Dershanem evimdir!" sloganının hakkını sonuna kadar veren, öğrencileriyle birebir ilgilenip yardımcı olan ve bu konuda güvenebileceğiniz en iyi kurumdur bence. Hepimizin de bildiği üzere üniversite sınavı herkesin korkulu rüyası olarak nitelendirilir hep, tersini de söylemem pek mümkün değil açıkçası ama evim gibi gördüğüm Atölye eğitimdeki bütün hocalarım bana bu stresli dönemde çok yardımcı oldular gerek derslerimde gerekse sosyal hayatımda; özellikle Onur Abi ve Cem Abinin üzerimdeki büyük emeğini asla unutamam. Atölye eğitimle sadece son sene tanışmadığım için bütün hocalarım ailem gibi oldular; Kemal, Metin, Fatma ve Veysel hocalarıma da bu stresli yolda bize büyük emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca Lüset hanımın ve son sene Buse ablanın ben ve arkadaşlarımın başarısının arkasında büyük emekleri olduğu için onların bendeki değeri apayrı. Artık bu kurumdan ders almıyorum belki ama hayatım boyunca eminim ki Atölyedeki ailemle ilişkim asla kopmayacak.

Image
GÖKTUĞ SÜRER

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
Ekonomi

2017 YGS-LYS'ye Atölye Eğitim'de hazırlandım. Önceden gitmiş olduğum kurslardaki ilgisizlik ve yetersizlik yüzünden kendimi bir türlü derslere verememiştim ve 12. sınıfa geldiğimde sınav hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyordum ve korkuyordum. Fakat ağustos ayında Atölye Eğitim'de derslere başladığımda bu korkularımın yersiz olduğunu anladım. Branşlarında uzman öğretmenler ve her zaman gülümseyen personeller size müthiş bir güven veriyor. Ders dışıda bile sizinle ilgilenen öğretmenler sayesinde konular yetişmeyecek korkusunu yaşamıyorsunuz. Her hafta yapılan taramalar eksiklerinizi görmenizi sağlıyor. Ayrıca sınavlardaki tatlı rekabet bir an olsun temponuzun düşmemesini sağlıyor. Öğretmenlerin ve personellerin samimiyeti "Dershanem evimdir." sloganının ne kadar doğru olduğunu kanıtlıyor. Geçirilebilecek en güzel sınav yılını geçiriyorsunuz. Bunun için tüm hocalarıma çok teşekkür ederim. Bugün Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliğinde okumamda çok büyük rolleri var.

Image
YİĞİT GÜNSÜR ELMACIOĞLU

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Makine Mühendisliği

Üniversite seçimi hayatımızı şekillendirmede attığımız ilk adımlardan biridir. Bu adımı atarken yanıbaşımda Atölye Eğitim ailesi olması benim için harika bir deneyimdi. Kurumsallaşmış, samimiyetten uzak, öğrencilerine yatırım gibi bakan dershanelerin yanında Atölye Eğitim gerek “Dershanem Evimdir” mantalitesiyle, gerekse ders işleme yöntemleriyle hep yanımızda oldu. Bu yolda fikriniz değişebilir. Örneğin ben seçimimi Hollanda’da Maastricht University-European Law School’dan yana kullandım. Ancak Türkiye’de de birinci tercihim olan İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmeye hak kazanmıştım. Bunları Atölye Eğitim ailem olmadan başaramazdım. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Image
ALARA ERSOY

MAASTRICHT ÜNİVERSİTESİ
Avrupa Hukuku
 • “Yola çıktığımız başarı odaklı öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Sizlerle geleceği paylaşmak için daima yan yana olmayı sürdüreceğiz.”

  Atölye Eğitim

  Akademik Başarı Atölyesi

Daha fazlası için lütfen bizi takip edin.

@ATOLYEEGITIMISTANBUL