Başarı Listelerimiz

Başarı listelerimizi incelemek için lütfen sınav dönemini seçin.

Başarıyı Yaşayan Öğrencilerimiz

 • Image
  "Atölye Eğitim benim için sadece bir dershane değil aynı zamanda bir evdi. Hedeflerime giden bu yolda bana hem manevi hem de ders açısından çok yardımcı oldu. Eğer bir sene daha hazırlanacak olsaydım ki, Atölye Eğitim’de buna gerek kalmaz, yine de buraya gelirdim."
  SU KOÇER
  KOÇ ÜNİVERSİTESİ – Hukuk Fakültesi
 • Image
  "… Ders programı konuları birbirleri ile ilişkileri gözetilerek hazırlanmıştı, böylece farklı bilgiler gerektiren konulara hâkim olmak kolaylaşıyordu. Tüm süreçte bana çok yardım eden öğretmenlerime ve kurucularımıza çok teşekkür ederim."
  KARDELEN KAPLICA
  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ – Hukuk Fakültesi(%100 Burslu)
 • Image
  "Bu dershaneye 11.sınıfın başında iyi ki başlamışım. Bu iki sene benim için çok verimli ve eğlenceli geçti. Öğretmenlerimiz konularına çok hakim ve öğrenciler ile çok ilgililer. Tüm gününüzü ders çalışarak geçirebileceğiniz bir yer."
  CEM BELENTEPE
  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce)
 • Image
  "... Hiçbir zaman sorularımı geri çevirmeyen ve aynı şeyleri birçok kez sormama rağmen sabırla açıklayan. Beni başarabileceğime inandıran Onur Hoca'ya, Cem Hoca'ya ve üstümde emeği olan tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler."
  TALIA BOŞNAK
  GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ – İletişim
 • Image
  "Üniversite seçimi hayatımızı şekillendirmede attığımız ilk adımlardan biridir. Bu adımı atarken yanı başımda Atölye Eğitim ailesi olması benim için harika bir deneyimdi..."
  ALARA ERSOY
  MAASTRICHT ÜNİVERSİTESİ - Avrupa Hukuku

Atölye Eğitim'in 12. sınıfta bana en büyük katkılarından biri erişilebilirlik oldu. Tüm hocalarımız gerek ders içinde gerekse ders dışında çok özveriliydi. Ek ders ve soru çözüm etütleri sıklıkla gerçekleşiyordu. Diğer yandan ders programı konuların birbirleri ile ilişkileri gözetilerek hazırlanmıştı, böylece farklı bilgiler gerektiren konulara hâkim olmak kolaylaşıyordu. Tüm süreçte bana çok yardım eden öğretmenlerime ve kurucularımıza çok teşekkür ederim.

Image
KARDELEN KAPLICA

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Hukuk Fakültesi (%100 Burslu)

Atölye Eğitim’le 2016-2018 yılları arasında 11. ve 12. sınıf boyunca çalıştım. Başladığım andan itibaren bitireceğim yerin burası olduğunu anlamıştım. Gerek eğitimcilerin deneyimleri gerekse öğrencilerle iletişim yeteneklerinin üst düzey olması beni çok etkilemişti. Sınavın sadece akademik değil, psikolojik kısmına da hazırlayan bir sisteme sahip olması, Atölye Eğitim’i diğerlerinin arasında farklı bir yere koyuyor. Oturmuş olan bu sistemin öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında anahtar rol oynadığını düşünüyorum. “Dershanem Evimdir” sloganının bu kurumun bir felsefesi olduğunu ilk andan itibaren fark ediyorsunuz. Geçirdiğimiz sınav döneminde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen tüm eğitimcilerime içten bir teşekkürü borç bilirim.

Image
OĞUZ ALTAN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Atölye Eğitim'e düzenli olarak gitmeye 11. sınıfta başladım. O sene gördüğüm dersler hem okul sınavlarına yardımcı oldu hem de çok yoğun olan 12. sınıf için de güçlü bir temel oluşturmamı sağladı. Son senemi de Atölye Eğitim'de geçirmek istememin nedeni hocaların ders öğretme isteği ve sorularım için her zaman vakit ayırmaları oldu. Üniversiteye hazırlanma senesi çok stresli olmasına rağmen hocalarımın motivasyonu sayesinde istediğim bölümü kazanabildim. Şu an Koç Üniversitesinde kimya mühendisliği okuyorum ve edinmiş olduğum temel sayesinde diğer insanlara göre derslerimde daha az zorlanıyorum. Özellikle matematik dersinde, bu yüzden Onur abi ve Cem hocaya teşekkür etmek isterim :) Atölye Eğitim ders çalışma disiplini ve yeni arkadaşlıklar kazandığım unutulmaz bir ev oldu benim için.

Image
ALP AKÇASAYAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Diş Hekimliği (İngilizce)

Sağ olsunlar stresli geçen sınav senesi sürecinde öğrencisine çok başarılı empati becerisiyle yaklaşan bir kurumdur, halinizden anlarlar. Ayrıca akademik geçmişi çok başarılı bir öğrenci olmamama rağmen iyi niyetimi gören öğretmenlerim benimle çok ilgilenmişlerdir, burası başarıya aç olan öğrenciler için ele geçen çok kıymetli bir fırsattır, ticarethane değil canı gönülden kendini her daim geliştirmeye çalışan bir eğitim kurumudur.

Image
ATAY KURBAN

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (%50 Burslu)

Atölye Eğitim benim için sadece bir dershane değil aynı zamanda bir evdi. Hedeflerime giden bu yolda bana hem manevi hem de ders açısından çok yardımcı oldu. Eğer bir sene daha hazırlanacak olsaydım ki, Atölye Eğitim’de buna gerek kalmaz, yine de buraya gelirdim.

Image
SU KOÇER

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Hukuk Fakültesi

Atölye Eğitim sırf sınavda başarılı olmamızı değil çalışma sürecini de keyifli geçirmemizi sağladı. Normalde sıkıntılar ve bunalımlarla geçmesi beklenen süreç atölye sayesinde hem çalışarak hem de sosyalleşerek geçti. Sağlam öğretmen kadrosu sayesinde (coğrafya özellikle) eksiklerimizi erkenden gidererek sınava her şeye hazır halde girdik. Hocalarımız bize bu yolda desteklerini bir an olsun kesmediler. Sonuçta güzel 1 senenin ardından istediğim yer oldu ve şuan çok mutluyum. Hırslı ve başarmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Image
AHMET HAKAN KURAL

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
İktisat

Atölye Eğitim bütün lise hayatım boyunca benim ikinci evim oldu. Her gün seve seve gittim, sadece bir dershane değildi orası benim için. Hedeflerime ulaşmamın yanında çok güzel de bir aile verdi bana.

Image
DOĞA TOMBA

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Hukuk Fakültesi

Atölye Eğitim bana sınava hazırlanırken çok yardımcı oldu. Sadece soruları çözebilmek değil aynı zamanda sınava mental olarak hazırladı. Öğretmenlerin herkesi ayrı ayrı tanıması ve eksikliklerini bilmesi benim için çok önemliydi. Aynı zamanda Galatasaray İç sınavına hazırlaması sayesinde şu an Galatasaray Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliğinde okuyorum.

Image
DENİZ EDİZCAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Matematik (İngilizce)

Bu dershaneye 11.sınıfın başında iyi ki başlamışım. Bu iki sene benim için çok verimli ve eğlenceli geçti. Öğretmenlerimiz konularına çok hakim ve öğrenciler ile çok ilgililer. Tüm gününüzü ders çalışarak geçirebileceğiniz bir yer.

Image
CEM BELENTEPE

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce)

Dokuzuncu sınıfta Fransızca Fizik, Kimya ve Matematik dersi almak için başladığım uzun yolculuğumu 12.sınıfta YKS geçince bitirdim. Öğretmenlerin belirli hedeflere göre çalıştırması hem öğrenmeme hem de notlarımın yükselmesine çok büyük katkı sağladı. Sayesinde altyapımı sağlam oluşturdum. Ardından üniversite sınavına hazırlıklar başlayınca daha farklı eğitim modeliyle farklı hedeflere ulaştırabileceklerini bana gösterdiler. Sınav senesi çalışma temposu hem öğrenciler hem de öğretmenler adına çok arttı. Hiçbir zaman sorularımız cevapsız kalmadı. Anlamadığımız konular hep 3, 4 defa anlatıldı. Her cuma deneme olması bize tecrübe kazandırdı. 4 yılda idarecisiyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle derin bağlar kurdum. Şu an okuduğum yere gelmemde çok payları var. Hepsine teşekkür ediyorum.

Image
MERT KESKİN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Hukuk Fakültesi

Atölye Eğitim, öğrencisi olduğum iki yıl boyunca bana çok şey kattı. Sadece sınava hazırlanmakla kalmayıp, alanında uzman öğretmenlerimden eğitim hayatımın her anında benim için çok faydalı olacak birçok şey öğrendim. Atölye benim için sadece bir sınava hazırlık kursu değil aynı zamanda ikinci bir ev oldu. 12. Sınıf ne kadar yoğun geçerse geçsin Atölyedeki derslerime gelmek hiçbir zaman bir yük olmadı benim için. Tam aksine her seferinde dershaneye hevesle, mutlulukla, o gün hem iyi vakit geçireceğimi hem de kendime çok şey katacağımı bilerek gittim. Öğretmenlerin ve diğer çalışanların güler yüzlülüğü, herkesin sadece akademik konularda değil; ihtiyaç duyulan, fikir alınmak istenen her alanda birbirine yardıma hazır olması buradaki aile ortamını yaratan, burayı bu kadar sevip derslerime dört kolla sarılmamı sağlayan en büyük etkenler oldu benim için. Sınava hazırlanırken en az ders çalışmak kadar önemli olan bir diğer şey ise morali yüksek tutmak. Ben bunu atölye eğitim sayesinde başardım. Sıkılıp bunalmadığım, her anlamda verimli bir sınav senesi geçirdim. Hedeflerime ulaşıp hayalimdeki okul olan Boğaziçi Üniversitesi'ni kazanmam Atölye Eğitim sayesinde oldu. Sınava Atölye Eğitimle hazırlanmak aldığım en iyi kararlardandı, bu nedenle kendimi çok şanslı sayıyorum.

Image
İZEL GÜLEÇ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - İşletme

11.sınıfın 2.döneminde bir kitle dershanesini bırakıp Atölye Eğitim’e geçtim ve gerçekten de iyi ki geçmişim, üniversite sınav sürecine yönelik verdiğim en iyi karardı diyebilirim. Sonuçta Cem abinin alamadığım kokuları ve beni MF’den TM’ye geçirmesi, Onur abinin takip edemediğim parmak şıklatmaları ve her daim tepkisiz kaldığım “bilmem anlatabildim mi?” soruları, Mine hocanın yeni aldığı köpeği, Rafael hocanın Amerikan dublajları eşliğinde sessizliğe bürünen sınıf ortamı, Metin hocanın hikaye karakterlerini sınıftan seçmesi, Veysel hocanın disiplini ve Fatma hocanın ders anlatışı ve ders arası sohbetleri olmasaydı şu an hedeflediğim bölümde olmazdım. Tabi ki işin büyük bir kısmı bende bitti ama Atölye’nin kısmı burada yazılamayacak kadar büyük. Sonuçta ne demiş büyüklerimiz; Dershanem evimdir.

Image
BORA ÖZBEK

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
Hukuk Fakültesi
 • “Yola çıktığımız başarı odaklı öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Sizlerle geleceği paylaşmak için daima yan yana olmayı sürdüreceğiz.”

  Atölye Eğitim

  Akademik Başarı Atölyesi

Daha fazlası için lütfen bizi takip edin.

@ATOLYEEGITIMISTANBUL