image

Hakkımızda

2009 yılında Nişantaşı’nda kurulduğumuz günden bugüne, her öğrencimizin farklı ve güçlü yönlerini keşfederek sahip oldukları potansiyeli başarıya çeviriyoruz. Türkiye’nin önemli üniversitelerinden mezun öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin sınav becerilerini optimize ediyoruz, kapsamlı testler hazırlıyoruz ve eleştirel bakış açılarını geliştirerek hayallerini gerçekleştirmeye teşvik ediyoruz.

Başarıya odaklanmış özel öğrencilerimiz için güncellenen sistemleri takip etmeye, onlar için en iyi stratejileri geliştirmeye devam edeceğiz.

image

Misyon & Vizyon

Problem çözen, oyunun kurallarını değiştirebilen yeni nesil yetiştirmek için yola çıktık. Tutkularını ve meraklarını ateşlemeyi, potansiyellerini ortaya çıkarmayı ve yetenekleri doğrultusunda onları hedeflerine ulaştırmayı öncelikli görevimiz olarak görüyoruz.

Öğrencilerimizi, dünya standartlarında bir eğitim ile buluşturuyoruz. Uzun süre üzerinde çalıştığımız ve başarısı ispatlanmış metotlarla onları geleceğe hazırlıyoruz. Başladıkları bu zorlu yolculukta öğrencilerimizle omuz omuza yürümek, onların isteklerini anlamak ve ihtiyaç duydukları anda onlara yardım etmek Atölye Eğitim olarak vizyonumuzu oluşturan en önemli prensiplerdir.

Eğitim Kadromuz

Deneyimli ve uzman kadromuz öğrencilerimizin sınav becerilerini optimize ediyor, kapsamlı testlerle performanslarını artırıyor, onların geleceğe emin adımlarla yürümelerini sağlıyor.

Test formatlarındaki değişiklikleri ve yenilikleri temel alıyoruz.

Öğrencilerin kişisel gelişimlerine paralel olarak öğrenim stratejileri geliştiriyoruz .

Güncellenen etkili öğrenme modellerini takip ediyoruz.

Atölye'de Yaşam

Sadece eğitime hizmet eden değil, aynı zamanda kaliteli bir yaşam alanı da sunan yerleşkemiz ile öğrencilerimizi sınava rahat bir ortamda hazırlıyoruz.

Uzman öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bir arada sosyal bir yaşam ağı oluşturabileceği etkinlikler düzenliyoruz. Öğrencilerimizin öğrenme süreçlerine aktif olarak katılmalarını teşvik eden, onların becerilerini güçlendiren, motive edici, güvenilir ve dinamik bir ortam yaratıyoruz.

Daha fazlası için lütfen bizi takip edin.

@ATOLYEEGITIMISTANBUL